Agencja Artystyczna Makula założona została w 1989 roku przez Mariana Makulę – kabareciarza, artystę, autora wybitnych śląskich tekstów oraz najlepszych śląskich spektakli jak Pomsta i Zolyty. Agencja zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju przedsięwzięć kulturalno-rozrywkowych:

  • koncerty
  • spektakle
  • imprezy estradowe

  • imprezy okolicznościowe
  • imprezy integracyjne

logo

Wszystkie przedsięwzięcia realizujemy kompleksowo – począwszy od strony artystycznej i scenariuszowej, skończywszy na aspektach technicznych i logistycznych oraz kulinarnych. Specjalizujemy się w prowadzeniu karczem, biesiad, combrów i imprez okolicznościowych w formie spotkań i zabaw firmowych czy związkowych. Obsługujemy również wesela. Nasi wykonawcy uświetnią oprawą muzyczną i artystyczną przyjęcie ślubne i uroczystości w kościele. Jesteśmy gotowi zorganizować niekonwencjonalne zamówienia weselne w formie przyjęć wyjazdowych w ośrodkach wypoczynkowych czy wręcz w plenerach. Przyjmiemy również zlecenia od firm na niekonwencjonalne imprezy w rodzaju spektakli teatralnych, widowisk plenerowych czy eventów.

 

W celu realizacji naszych zadań przez wiele lat doświadczeń oraz współpracy z różnymi firmami, zespołami, artystami, hotelami, restauracjami, klubami współpracujemy z całą plejadą sprawdzonych artystów, działających na polu szeroko rozumianej sztuki scenicznej, a także z podmiotami dysponującymi zapleczem techniczno-organizacyjnym. Podmioty współpracujące z nami stosują dla nas upusty cenowe i niejednokrotnie nasza oferta może być sporo tańsza niż organizowanie imprezy własnym sumptem.

Ponadto, na zlecenie ułożymy okolicznościowy tekst, skomponujemy piosenkę na zadany temat oraz sfilmujemy i sfotografujemy uroczystość, a po obróbce powielimy materiał na płytach DVD czy wydrukujemy w formie albumu.

Współpracujemy z profesjonalnymi kompozytorami, muzykami sesyjnymi , którzy zdobywają liczne nagrody i ukończyli studia na Akademii Muzycznej oraz profesjonalnymi studiami nagraniowymi.

Naszym celem jest promocja wykonawców oraz artystów z terenu Górnego Śląska, a także promocja Kultury Śląskiej. Poza działalnością komercyjną prowadzimy działalność socjalną.