Tytuł: Karczmy, Biesiady, Eventy i Combry -> Obejrzyj filmik

Prezesi: Marian Makula, Andrzej Potępa, Roman Kurosz

Oferujemy Państwu obsługę karczem, biesiad, event i babskich combrów. Nasz agencja współpracuje z doświadczonymi w tej branży artystami, którzy  mogą się wcielić w role tradycyjnych postaci karczemnych: prezesów, kontrapunktów i kantorów. Agencja obsługuje rocznie do kilkunastu, a nawet kilkadziesiąt imprez typu karczma, biesiada, eventy czy babski comber. Graliśmy dla górników z kopalni węgla kamiennego, brunatnego, rud żelaza, nafciarzy i gazowników w całej Polsce, od Gdańska po Krosno.

W 2000 roku agencja zaprezentowała na wybrzeżu kilkanaście spektakli oraz organizowała festyn lotniczy z okazji 40-lecia aerobiki ROW i 35 lat latania 6-krotnego Mistrza Świata w akrobacji szybowcowej Jerzego Makuli. W Biesiadzie Śląskiej zorganizowanej w humorze lotniska, pomimo złej pogody, bawiło się ponad 2000 ludzi. W grudniu 2004 roku nasi artyści brali udział w karczmie zorganizowanej z okazji wizyty premiera Marka Belki na Śląsku.

Do obsługi karczem zatrudniamy doświadczonych śląskich estradowców oraz kapel i artystów. Oprócz stałych elementów zabawy takich jak: zaprzysiężenie, wybór służb porządkowych, chrzest piwny, konkursy, itd. Wykonują scenki i mini recitale kabaretowe. Na życzenie inscenizujemy tradycyjny pochód listów czy „skok przez skórę”. Posiadamy dekoracje, które w dużym stopniu upiększy scenografię biesiady i karczmy.

Bawiliśmy prezydentów miast polskich na biesiadzie w Katowicach, policjantów i poczciarzy w Chorzowie, cemenciarzy na Kujawach, w Chełmie, Małogoszczy i w zabytkowych kazamatach Zamościa. Biesiadowaliśmy z kolejarzami w Tarnowskich Górach, turystami w podziemiach, kopalni Bochnia i Wieliczki, energetykami z Kozienic, Połańca, Łazisk i Gliwic.

Kontrapunkci i wodzireje:

Dariusz Niebudek, Tomasz Białek, Mirosław Riedel, Krzysztof Wierzchowski, Jerzy Kiolbasa, Marek Malarz, Andrzej Miś, Andrzej Rakoczy

Muzycy, m.in.:

Bohdan Wyszyński, Bohdan Wańtuła, Jolanta Golik

Artyści, m.in.:

Marta Tadla, Inga PapkalaNaira Ayvazyan, Patrycy Hauke, Marcin Włosiński, Karina Stępniewska