Informacje

Nowy projekt Mariana Makuli

Marian Makula pracuje obecnie nad scenariuszem koncertu pt „Koncert warkoczem pleciony” oparty na historii Sląska od zakończenia I wojny światowej. Koncert będzie oparty na autentycznych historiach zasłyszanych przez autora i ilustrowany jego piosenkami: Katarzyny Gaertner, Tolusia Skupińskiego i Jana Skrzeka (Kyksa) i innych.

Jego Zespół Makula Band pracuje obecnie nad utworami. 

Prawykonanie jest planowane we wrześniu tego roku.

Pożegnanie…

1% podatku

 

Benefis Mariana Makuli

Benefis 45-lecia działalności Artystycznej Mariana Makuli. Impreza odbędzie się już 25. stycznia 2019 roku w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Startujemy o 18:00.
Swój udział zapowiedział kabaret RAK z Krzysztofem Hanke i Krzysztofem Respondkiem. Makula Band w pełnym składzie instrumentalnym i kapela Mirosława Jędrowskiego.

Wystąpią oczywiście tuzy śląskich teatrów i estrad: Mirosław Jędrowski, Kabaret Rak, Dariusz Niebudek, Naira Ayvazyan Tomasz Białek, Krzysztof Wierzchowski, Andrzej Potępa, Inga Papkala, Romuald Ardanowski, Bohdan Wyszyński, Jolanta Literska, Izabella Fojcik, Anna Kandziora, Sylwia Szyda oraz Katarzyna i Marian Makula. Koncert poprowadzą Mirosław Riedel i Ewa Leśniak.

Całość będzie utrzymana w klimatach szkolnych, a dokładniej szkoły lat 60′. Czeka Was kilka godzin szampańskiej zabawy.

Pożegnanie…

Pożegnanie

Podpisanie umowy o współpracy MDK Piekary i Stowarzyszenia SWAT

Byliśmy na Mazurskim Lecie Kabaretowym

Możemy się pochwalić, że Projekty Makula Band oraz Makula Stendap miały przyjemność zakwalifikować się do udziału w XXIV Mazurskim Lecie Kabaretowym w Ełku.

Jak było – możecie zobaczyć na zdjęciach klikając tutaj.